«Μέχρι κεραίας» της Ντέπυς Γκολεμά
![γκολεμα](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%BC%CE%B1.jpg)
Τρομερό αυτό το πράγμα με τα γηροκομεία που κλέβουν τις περιουσίες των ανθρώπων. Ευχή και κατάρα σάς αφήνω: Αμα με δείτε να τα γράφω όλα στον ΘΡΥΛΟ, να μην τα πειράξετε. 400 θα τα έχω. Σαν τα πρωταθλήματα…
Δεν με πήρε η θεία μου η Ευλαμπία προχθές, έντρομη, να μου πει να κοιτάξω πού έχει αφήσει ένα μικρό χωραφάκι; Γιατί, λέω, θεία, το έχεις γράψει στην Αθηνά Ωνάση και ανησυχείς; Οχι, παιδάκι μου, μου λέει, για τη Μενεγάκη φοβάμαι, επειδή την αγαπώ…
Διαβάστε περισσότερα στο media.gr
Διαβάστε περισσότερα στο media.gr