Σάββας Πούμπουρας: Επέστρεψε στην εκπομπή και η Ελένη Μενεγάκη συγκινήθηκε
«Μου έλειψες. Έλεγα καλά είναι;», του είπε η παρουσιάστρια.
![image__1_](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-11-25/image__1_.jpg)
Απών ήταν τις προηγούμενες δύο ημέρες από την εκπομπή «Ελένη» ο Σάββας Πούμπουρας. Ο παρουσιαστής είχε γαστρεντερίτιδα και έμεινε σπίτι του για να αναρρώσει.
Σήμερα, επέστρεψε στο πλατό και η Ελένη Μενεγάκη τον υποδέχτηκε με τον πιο θερμό τροπό.
«Δυο μέρες έλειπες και έλεγα, Δεν θα το πιστέψετε ρε παιδιά… μπορεί να κάθεται εκεί άκρη – άκρη. Μπορεί να μπαίνει στο πλατό όποτε του κάνει κέφι… Εμένα ο Σαββούλης μου έλειψε. Πρώτη φορά σε είπα και Σαββούλη. Ρε ο Σαββούλης μας έλεγα είναι καλά; Μου έλειψες. Κι εσύ Ελιάνα όταν είχες λείψει, έλεγα σαν να χάνεται λίγο η ισορροπία, κάτι μου λείπει», είπε η παρουσιάστρια για τον συνεργάτη της.
Δείτε όσα έγιναν στην έναρξη της σημερινής εκπομπής του MEGA