Ο Γιώργος Κατσαρός έρχεται στο «Σπίτι με το MEGA» (Εικόνες)
Ποιοι καλλιτέχνες θα βρεθούν δίπλα του
![katsaros](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-01-12/katsaros.png)
Ο Γιώργος Κατσαρός έρχεται το Σάββατο 15 Ιανουαρίου στις 21:40, στο «Σπίτι με το MEGA».
Ο μεγάλος μαέστρος του ελληνικού πενταγράμμου και διεθνώς αναγνωρισμένος σολίστας του σαξοφώνου, ετοίμασε, αποκλειστικά για τους τηλεθεατές του MEGA, ένα νοσταλγικό, μελωδικό ταξίδι.
Ο Γιώργος Κατσαρός παρουσιάζει αξέχαστες επιτυχίες του από τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο και την ασπρόμαυρη τηλεόραση, ατμοσφαιρικές διασκευές από το διεθνές ρεπερτόριο, καθώς και ολοκαίνουργιες συνθέσεις του.
Δίπλα του θα βρεθούν η Λένα Αλκαίου, ο Γεράσιμος Ανδρεάτος, ο Μανώλης Μητσιάς, ο οποίος ερμηνεύει ακυκλοφόρητα τραγούδια του Γιώργου Κατσαρού σε στίχους του Μίμη Φωτόπουλου, η TEREZA, ο Μέμος Μπεγνής και η Τάνια Τρύπη. Special guests, ο Μίμης Πλέσσας και ο Κώστας Χατζής. Τη βραδιά παρουσιάζει ο Γιώργος Πολυχρονίου.
Δείτε το τρέιλερ:
Ο μεγάλος μαέστρος του ελληνικού πενταγράμμου και διεθνώς αναγνωρισμένος σολίστας του σαξοφώνου, ετοίμασε, αποκλειστικά για τους τηλεθεατές του MEGA, ένα νοσταλγικό, μελωδικό ταξίδι.
![](https://s.parapolitika.gr/files/2022-01-12/katsaros__2_.png)
![](https://s.parapolitika.gr/files/2022-01-12/katsaros-trupi.png)
![](https://s.parapolitika.gr/files/2022-01-12/katsaros-begnis.png)
Ο Γιώργος Κατσαρός παρουσιάζει αξέχαστες επιτυχίες του από τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο και την ασπρόμαυρη τηλεόραση, ατμοσφαιρικές διασκευές από το διεθνές ρεπερτόριο, καθώς και ολοκαίνουργιες συνθέσεις του.
Δίπλα του θα βρεθούν η Λένα Αλκαίου, ο Γεράσιμος Ανδρεάτος, ο Μανώλης Μητσιάς, ο οποίος ερμηνεύει ακυκλοφόρητα τραγούδια του Γιώργου Κατσαρού σε στίχους του Μίμη Φωτόπουλου, η TEREZA, ο Μέμος Μπεγνής και η Τάνια Τρύπη. Special guests, ο Μίμης Πλέσσας και ο Κώστας Χατζής. Τη βραδιά παρουσιάζει ο Γιώργος Πολυχρονίου.
![](https://s.parapolitika.gr/files/2022-01-12/poluchroniou.png)
![](https://s.parapolitika.gr/files/2022-01-12/mitsias.png)
Δείτε το τρέιλερ: