Νίκος Μουτσινάς: Η επική έναρξη με… Ρουκ Ζουκ λόγω της αλλαγής ώρας
Από σήμερα, 4 Απριλίου, το «Καλό μεσημεράκι» μεταδίδεται σε νέα ώρα.
![Σχεδιο_χωρις_τιτλο__1__4](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2022-04-04/%CE%A3%CF%87%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%BF_%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%82_%CF%84%CE%B9%CF%84%CE%BB%CE%BF__1__4.jpg)
Ο Νίκος Μουτσινάς θα μας λέει, πλέον, «καλησπέρα» στις 16:00 και όχι στις 15:00.
Σήμερα, λοιπόν, ο Νίκος Μουτσινάς και το «Καλό μεσημεράκι» βγήκαν στον αέρα στις 16:00 και άπαντες περίμεναν ότι η έναρξη δεν θα είναι η κλασική. Σίγουρα κάτι θα είχε σκεφτεί ο παρουσιαστής για τη σημερινή μέρα.
Αντί να ξεκινήσει η εκπομπή με τους Alcatrash, όπως πάντα μετά τους τίτλους αρχής, αυτή τη φορά το πλατό μετατράπηκε σε… καμαρίνι. Ο Νίκος Μουτσινάς καθόταν στην καρέκλα του και παρακολουθούσε τη φίλη του, Ζέτα Μακρυπούλια, στο Ρουκ Ζουκ.
Δείτε τι έγινε στην έναρξη του Νίκου Μουτσινά…
Ήταν αναμενόμενο ότι ο Νίκος Μουτσινάς θα έχει σκεφτεί κάτι ιδιαίτερο.