Just the 2 of Us: Η Καίτη Γαρμπή είναι η 4η κριτής του σόου - Η εντυπωσιακή αποκάλυψη (Βίντεο)
Στην πολυαναμενόμενη πρεμιέρα λύθηκε ο γρίφος για τον τέταρτο κριτή, που θα βρίσκεται δίπλα στη Βίκυ Σταυροπούλου, τη Δέσποινα Βανδή, και τον Σταμάτη Φασουλή
![garmpi](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-10-08/garmpi.png)
Πρεμιέρα έκανε στον Alpha ο νέος κύκλος του φαντασμαγορικού show «Just the 2 of Us».
Στην πολυαναμενόμενη πρεμιέρα λύθηκε ο γρίφος για τον τέταρτο κριτή, που θα βρίσκεται δίπλα στη Βίκυ Σταυροπούλου, τη Δέσποινα Βανδή, και τον Σταμάτη Φασουλή.
Η λύση στο αίνιγμα ήρθε στην πρεμιέρα του σόου, με τον Νίκο Κοκλώνη να ανακοινώνει πως στη θέση του τέταρτου κριτή για τη φετινή σεζόν θα βρίσκεται η Καίτη Γαρμπή.
Μάλιστα, η τραγουδίστρια βγήκε από ένα κοντέινερ.
Στο άκουσμα της αποκάλυψης, όλοι ενθουσιάστηκαν στο πλατό, με το κοινό να ξεσπά σε έντονα χειροκροτήματα.
Στην πολυαναμενόμενη πρεμιέρα λύθηκε ο γρίφος για τον τέταρτο κριτή, που θα βρίσκεται δίπλα στη Βίκυ Σταυροπούλου, τη Δέσποινα Βανδή, και τον Σταμάτη Φασουλή.
Η λύση στο αίνιγμα ήρθε στην πρεμιέρα του σόου, με τον Νίκο Κοκλώνη να ανακοινώνει πως στη θέση του τέταρτου κριτή για τη φετινή σεζόν θα βρίσκεται η Καίτη Γαρμπή.
Μάλιστα, η τραγουδίστρια βγήκε από ένα κοντέινερ.