J2US: Ο Λευτέρης Μητσόπουλος και η Λόλα οι μεγάλοι νικητές - Δείτε βίντεο
Συγκίνησαν και σήκωσαν το… τρόπαιο
![j2us](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-01-01/j2us.png)
Στο πλατό του J2US υποδέχθηκαν τη νέα χρονιά οι συντελεστές του show, όπου οι τέσσερις φιναλίστ έδωσαν την «μάχη» για την επικράτηση στον μεγάλο τελικό.
Νικητές αναδείχθηκαν ο Λευτέρης Μητσόπουλος κι η Λόλα, που κατάφεραν για μια ακόμα φορά να συγκινήσουν με τις ερμηνείες τους.
Στον μεγάλο τελικό κονταροχτυπήθηκαν η Ιλάειρα Ζήση και ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, η Ματίνα Νικολάου και ο Βασίλης Πορφυράκης, ο Λευτέρςη Μητσόπουλος και η Λόλα και ο Πάνο Τριανταφύλλου και η Φωτεινή Δάρρα.
Και τα τέσσερα ζευγάρια του J2US ερμήνευσαν τρία κομμάτια στη σκηνή, ενώ ο Νίκος Κοκλώνης ανακοίνωσε ότι το show θα επιστρέψει τον Φεβρουάριο.
Το τηλεοπτικό κοινό αποφάσισε ότι ο Λευτέρης και η Λόλα θα είναι οι νικητές για το 2022 και, όπως είπε και ο Νίκος Κοκλώνης, ήταν ένα ζευγάρι που θεωρούνταν αουτσάιντερ κι έκανε τη μεγάλη έκπληξη.