Μπάρτζης για Survivor All Star: «Έχω παίξει μπάλα, αλλά με κέρδισε το παϊδάκι»
Ο Γιώργος Λιανός «ξέθαψε» μερικές από τις αναμνήσεις των Survivors στα γήπεδα.
![bartszis_survivor5](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-02-07/bartszis_survivor5.png)
Στο σημερινό αγώνισμα του Survivor All Star, οι παίκτες θα θυμηθούν κάτι από ποδόσφαιρο στον στόχο.
Ο Γιώργος Λιανός λίγο πριν την έναρξη του αγωνίσματος ασυλίας, που θα αναγκάσει τους ηττημένους, να υποδείξουν δύο παίκτες προς αποχώρηση, «ξέθαψε» μερικές από τις αναμνήσεις των Survivors στα γήπεδα.
Ο παρουσιαστής μίλησε στον Νίκο Μπάρτζη και τον ρώτησε αν έχει παίξει μπάλα: «Γιώργο έχω παίξει μπάλα, αλλά με κέρδισε η ταβέρνα, όπως βλέπεις, και το παϊδάκι», ενώ όταν ο Γιώργος Λιανός τον ρώτησε πού είχε παίξει εκείνος αποκρίθηκε γελώντας: «Μπαρτσελόνα και Ρεάλ. Τοπικά είχα παίξει, εκεί στην Κορινθία. Ήμουνα στόπερ, ξύλο έριχνα, μπάλα δεν ξέρω. Άλλο το ένα άλλο το άλλο».
Ο Γιώργος Λιανός λίγο πριν την έναρξη του αγωνίσματος ασυλίας, που θα αναγκάσει τους ηττημένους, να υποδείξουν δύο παίκτες προς αποχώρηση, «ξέθαψε» μερικές από τις αναμνήσεις των Survivors στα γήπεδα.
Ο παρουσιαστής μίλησε στον Νίκο Μπάρτζη και τον ρώτησε αν έχει παίξει μπάλα: «Γιώργο έχω παίξει μπάλα, αλλά με κέρδισε η ταβέρνα, όπως βλέπεις, και το παϊδάκι», ενώ όταν ο Γιώργος Λιανός τον ρώτησε πού είχε παίξει εκείνος αποκρίθηκε γελώντας: «Μπαρτσελόνα και Ρεάλ. Τοπικά είχα παίξει, εκεί στην Κορινθία. Ήμουνα στόπερ, ξύλο έριχνα, μπάλα δεν ξέρω. Άλλο το ένα άλλο το άλλο».