Ο Ανδρέας Μικρούτσικος με την ομάδα του "Ακόμα δεν είδες τίποτα" - Τι είπε για τον Κώστα Τσουρό
Μία έκπληξη περίμενε τους συντελεστές της εκπομπής "Ακόμα δεν είδες τίποτα" - "Είναι ο Ανδρέας Μικρούτσικος"
![andreas_mikroutsikos](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-02-25/parapolitika_-_2023-02-25T105207_660.png)
Μία ξαφνική επίσκεψη δέχτηκαν χθες, Παρασκευή, οι συντελεστές της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» και φυσικά δεν παρέλειψαν να απαθανατίσουν με μία φωτογραφία αυτή την όμορφη συνάντηση.
«Είναι ο Ανδρέας Μικρούτσικος!», αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής η Ευρυδίκη Βαλαβάνη. «Ήρθε, μας βρήκε εδώ, αγκαλιαστήκαμε και βγάλαμε τις φωτογραφίες μας».
Όπως έγινε γνωστό on air, ο Ανδρέας Μικρούτσικος δηλώνει fan του Κώστα Τσουρού. «Είμαστε σαν να είμαστε οι… 6 του «Ακόμα δεν είδες τίποτα». Τέλειο;», είπε ο Κώστας Τσουρός.