Το «φυσάει και δεν κρυώνει» ο Θάνος Μωραϊτης
![thanos_mwraitis-768x431](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/thanos_mwraitis-768x431.jpg)
Το φυσάει και δεν κρυώνει το πρώην στέλεχος του Κινήματος Αλλαγής Θάνος Μωραϊτης, που μετακόμισε στον ΣΥΡΙΖΑ για να καθίσει για λίγους μήνες στην καρέκλα του υπουργού.
Σύμφωνα με καλά γνωρίζοντες, ο υφυπουργός Υποδομών και Μεταφορών έδωσε τον «νυν υπέρ πάντων αγώνα» για τη νίκη του φίλου του, όπως τον αποκαλεί, Απόστολου Κατσιφάρα στον β΄γύρο των αυτοδιοικητικών εκλογών.
Διαβάστε τη συνέχεια στο kalpi19.gr