Με πνευμονία στο νοσοκομείο νοσηλεύθηκε η γαλάζια βουλευτής, Άννα Ευθυμίου
![anna-euthimiou](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2020-01-14/anna-euthimiou.jpg)
Μια σοβαρή πνευμονία ταλαιπώρησε τις ημέρες των εορτών την Αννα Ευθυμίου, που απέφυγε τις πολλές δημόσιες εμφανίσεις. Μάλιστα, η βουλευτής της Ν.Δ. πέρασε τις ημέρες των Χριστουγέννων στο νοσοκομείο, καθώς με δύο μικρά παιδιά στο σπίτι δεν είναι να παίζει κανείς.
Πάντως, όπως διαβάζουμε στο Secret της εφημερίδας, η γαλάζια βουλευτής επανήλθε δριμύτερη και, παρά το τσουχτερό κρύο, συμμετείχε ακόμη και στις εκδηλώσεις των Θεοφανείων.
Πάντως, όπως διαβάζουμε στο Secret της εφημερίδας, η γαλάζια βουλευτής επανήλθε δριμύτερη και, παρά το τσουχτερό κρύο, συμμετείχε ακόμη και στις εκδηλώσεις των Θεοφανείων.