Μία εκδήλωση με τον Μιχάλη Χρυσοχοϊδη άναψε «φωτιές» για τις επόμενες εκλογές – Πού θα είναι υποψήφιος βουλευτής
Όταν αρχίσουν οι φήμες, δεν σταματάνε
![xrysoxoidis_12](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2021-07-22/xrysoxoidis_12.png)
Μια εκδήλωση για την αντιμετώπιση της ενδοοικογενειακής βίας, με τη σφραγίδα της ΕΛΑΣ και προσωπικά του Μιχάλη Χρυσοχοίδη, φούντωσε τις φήμες που επιμένουν ότι ο υπουργός Δημόσιας τάξης στις επόμενες εκλογές θα είναι υποψήφιος με τη ΝΔ στο δυτικό τομέα της Αθήνας. Η εκδήλωση, βλέπετε, έγινε στο Περιστέρι και μάλιστα το δημαρχείο με παρόντα φυσικά τον δήμαρχο Ανδρέα Παχατουρίδη. Και ξέρετε τι γίνεται με τις φήμες. Όταν αρχίσουν δε σταματάνε με τίποτα…