Κώστας Μπακογιάννης και Τζέφρι Πάιατ τα είπαν με θέα τον Λυκαβηττό (Εικόνα)
![Σχεδιο_χωρις_τιτλο_-_2021-07-23T210813_833](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2021-07-23/%CE%A3%CF%87%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%BF_%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%82_%CF%84%CE%B9%CF%84%CE%BB%CE%BF_-_2021-07-23T210813_833.png)
Συνάντηση με τον πρέσβη των ΗΠΑ στην Ελλάδα Τζέφρι Πάιατ είχε ο δήμαρχος Αθηναίων Κώστας Μπακογιάννης.
Όπως τονίζει σε ανάρτησή του ο Κώστας Μπακογιάννης είχε μια πολύ ενδιάφέρουσα συζήτηση με τον Αμερικανό πρέσβη. Ωστόσο, η διαφορά αυτής της συνάντησης αυτής της συνάντησης από τις υπόλοιπες ήταν η... θέα.
Ο δήμαρχος και ο πρέσβης των ΗΠΑ είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν την πανοραμική θέα από τον Λυκαβηττό «που αναζωογονείται και επιστρέφει δυναμικά στις ζωές των Αθηναίων», όπως χαρακτηριστικά τόνισε ο δήμαρχος Αθηναίων.
Όπως τονίζει σε ανάρτησή του ο Κώστας Μπακογιάννης είχε μια πολύ ενδιάφέρουσα συζήτηση με τον Αμερικανό πρέσβη. Ωστόσο, η διαφορά αυτής της συνάντησης αυτής της συνάντησης από τις υπόλοιπες ήταν η... θέα.
Ο δήμαρχος και ο πρέσβης των ΗΠΑ είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν την πανοραμική θέα από τον Λυκαβηττό «που αναζωογονείται και επιστρέφει δυναμικά στις ζωές των Αθηναίων», όπως χαρακτηριστικά τόνισε ο δήμαρχος Αθηναίων.