Όταν ο Χρηστίδης βοήθησε τον Σπανούλη με τον κόμπο της γραβάτας του (Εικόνες)
Τι ανήρτησε στο Instagram ο εκπρόσωπος Τύπου του ΚΙΝΑΛ
![Σπανουλης-Χρηστιδης](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-07-25/%CE%A3%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CE%A7%CF%81%CE%B7%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B4%CE%B7%CF%82.jpg)
Στο προεδρικό μέγαρο για τη γιορτή της αποκατάστασης της Δημοκρατίας βρέθηκαν μεταξύ άλλων ο εκπρόσωπος Τύπου του ΚΙΝΑΛ, Παύλος Χρηστίδης και ο Βασίλης Σπανούλης. Οι δυο τους συζήτησαν για λίγα λεπτά με τους αστεϊσμούς να έχουν την τιμητική τους.
Μάλιστα, κάποια στιγμή ο Παύλος Χρηστίδης προσφέρθηκε να «ευθυγραμμίσει» τη γραβάτα του Βασίλη Σπανούλη. Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε τη στιγμή, την οποία ο εκπρόσωπος Τύπου του ΚΙΝΑΛ μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους στο Instagram, γράφοντας:
«Η ζωή τα φέρνει περίεργα πολλές φορές. Εκεί που είσαι, εμφανίζεται ένας κύριος.
- Καλησπέρα Βασίλη, ωραία γραβάτα.
- Σ ευχαριστώ φίλε, μπορείς να με βοηθήσεις λίγο με τον κόμπο;
Τι να πεις;»
Μάλιστα, κάποια στιγμή ο Παύλος Χρηστίδης προσφέρθηκε να «ευθυγραμμίσει» τη γραβάτα του Βασίλη Σπανούλη. Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε τη στιγμή, την οποία ο εκπρόσωπος Τύπου του ΚΙΝΑΛ μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους στο Instagram, γράφοντας:
«Η ζωή τα φέρνει περίεργα πολλές φορές. Εκεί που είσαι, εμφανίζεται ένας κύριος.
- Καλησπέρα Βασίλη, ωραία γραβάτα.
- Σ ευχαριστώ φίλε, μπορείς να με βοηθήσεις λίγο με τον κόμπο;
Τι να πεις;»
Δείτε την ανάρτηση
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.