Το «ευχαριστώ» του Γιάννη Κεφαλογιάννη στον Στέλιο Πέτσα για τα έργα στα Ανώγεια
Επίσης, ο κ. Κεφαλογιάννης επικοινώνησε με τον δήμαρχο Ανωγείων, Σωκράτη Κεφαλογιάννη, προκειμένου να τον ενημερώσει για την ένταξη του έργου
![Γιαννης_Κεφαλογιαννης](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-07-15/%CE%93%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%82_%CE%9A%CE%B5%CF%86%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%82.jpg)
Το δικό του «ευχαριστώ» προς τον αναπληρωτή υπουργό Εσωτερικών, Στέλιο Πέτσα, είπε ο υφυπουργός Υποδομών και βουλευτής Ρεθύμνου, Γιάννης Κεφαλογιάννης.
Αφορμή στλαθηκε η ένταξη του έργου βελτιωτικών παρεμβάσεων αγροκτηνοτροφικής οδοποιίας του Δήμου Ανωγείων στο πρόγραμμα «Αντώνης Τρίτσης», με συνολικό προϋπολογισμό 2.024.810 ευρώ.
Επίσης, ο κ. Κεφαλογιάννης επικοινώνησε με τον δήμαρχο Ανωγείων, Σωκράτη Κεφαλογιάννη, προκειμένου να τον ενημερώσει για την ένταξη του έργου και να συζητήσουν για τις υπόλοιπες προς ένταξη προτάσεις του δήμου
Αφορμή στλαθηκε η ένταξη του έργου βελτιωτικών παρεμβάσεων αγροκτηνοτροφικής οδοποιίας του Δήμου Ανωγείων στο πρόγραμμα «Αντώνης Τρίτσης», με συνολικό προϋπολογισμό 2.024.810 ευρώ.
Επίσης, ο κ. Κεφαλογιάννης επικοινώνησε με τον δήμαρχο Ανωγείων, Σωκράτη Κεφαλογιάννη, προκειμένου να τον ενημερώσει για την ένταξη του έργου και να συζητήσουν για τις υπόλοιπες προς ένταξη προτάσεις του δήμου