Ποια είναι η κυβερνητική τριάδα που έδωσε άμεσα λύσεις για το Φαρμακονήσι
Το θέμα έφτασε στο Μαξίμου και η τριάδα το έλυσε σε χρόνο-ρεκόρ
![maximou](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-10-08/maximou.jpg)
Οι σωστοί παίκτες θέλουν και μια δυνατή ομάδα για να κάνουν θαύματα. Έτσι, ο Πιερρακάκης, ο Δημητριάδης και ο Λιβάνιος φαίνεται πως το ξέρουν καλά το άθλημα της ομαδικότητας. Σε κοινό πρότζεκτ πολύ γρήγορα αναβάθμισαν τις τηλεπικοινωνιακές δυνατότητες του Φαρμακονησίου. Το θέμα έφτασε στο Μαξίμου και η τριάδα το έλυσε σε χρόνο-ρεκόρ. Μάλιστα, οι δράσεις θα επεκταθούν και σε άλλα ακριτικά νησιά.