Εξαφανισμένο κορυφαίο στέλεχος από την Κουμουνδούρου-Ποιος ανέλαβε το Συνέδριο
Ποιος στέλεχος φαίνεται να έχει αποστασιοποιηθεί
![Κουμουνδουρου](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-09-24/%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%B4%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%85.jpg)
Αποστασιοποιημένος επιμένουν διάφορες πηγές στους διαδρόμους της Κουμουνδούρου πως είναι ο Μιχάλης Καλογήρου.
Αντιθέτως, για άλλη μία φορά μέσα στο κόμμα λύνει και δένει ο γραμματέας Δημήτρης Τζανακόπουλος, που έχει αναλάβει και όλο το βάρος της διοργάνωσης του Συνεδρίου και παραμένει σταθερά ο εξ απορρήτων του προέδρου Αλέξη.
Αντιθέτως, για άλλη μία φορά μέσα στο κόμμα λύνει και δένει ο γραμματέας Δημήτρης Τζανακόπουλος, που έχει αναλάβει και όλο το βάρος της διοργάνωσης του Συνεδρίου και παραμένει σταθερά ο εξ απορρήτων του προέδρου Αλέξη.