Οι τέσσερις αντιπεριφερειάρχες που θέλουν να μπουν στα ψηφοδέλτια της ΝΔ
Ως εκ τούτου βρίσκονται στο µικροσκόπιο των αρµόδιων στελεχών του συστήµατος Μητσοτάκη
![antiperiferiarxes](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2021-12-08/%CE%A3%CF%87%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%BF_%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%82_%CF%84%CE%B9%CF%84%CE%BB%CE%BF_-_2021-12-08T175454_996.png)
Τέσσερις αντιπεριφερειάρχες ενδιαφέρονται να συµµετάσχουν στα ψηφοδέλτια της Ν.∆. στις περιφέρειες όπου πολιτεύονται ενόψει των επόµενων εθνικών εκλογών και ως εκ τούτου βρίσκονται στο µικροσκόπιο των αρµόδιων στελεχών του συστήµατος Μητσοτάκη. Ο λόγος για τον Χρήστο Μιχαλάκη στα Τρίκαλα, τον Ιωάννη Γιώργο στη Χαλκιδική, τη Σοφία Μαυρίδου στην Πιερία και τη ∆ωροθέα Κολυνδρίνη στη Μαγνησία.