Μια ηχηρή απουσία από το τραπέζι της ήττας Παπανδρέου στην Τράτα
Είχε διαφωνήσει έντονα με την στρατηγική του δεύτερου γύρου και την καταγγελία για νοθεία
![papandreou_zeibekiko](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2021-12-13/papandreou_zeibekiko.png)
Στην «Τράτα», εκεί όπου έριξε τη ζεϊμπεκιά ο Παπανδρέου μετά τη βαριά ήττα, ήταν όλοι όσοι συνεργάστηκαν μαζί του στον προεκλογικό αγώνα.
Μόνο μία έλειπε: η Ζέφη Δημαδάμα.
Ηταν και η μόνη που είχε διαφωνήσει έντονα με τη στρατηγική του δεύτερου γύρου και την καταγγελία για νοθεία, που μετά την πήρε πίσω ο πρώην πρωθυπουργός, αφού πρώτα έκανε όση ζημιά μπορούσε στην εικόνα του.
Η Δημαδάμα από εκείνη την ημέρα απομονώθηκε στο επιτελείο του ΓΑΠ και κάπως έτσι δεν πήγε και στην «Τράτα» το βράδυ της περασμένης... συννεφιασμένης Κυριακής
Μόνο μία έλειπε: η Ζέφη Δημαδάμα.
Ηταν και η μόνη που είχε διαφωνήσει έντονα με τη στρατηγική του δεύτερου γύρου και την καταγγελία για νοθεία, που μετά την πήρε πίσω ο πρώην πρωθυπουργός, αφού πρώτα έκανε όση ζημιά μπορούσε στην εικόνα του.
Η Δημαδάμα από εκείνη την ημέρα απομονώθηκε στο επιτελείο του ΓΑΠ και κάπως έτσι δεν πήγε και στην «Τράτα» το βράδυ της περασμένης... συννεφιασμένης Κυριακής