Στην εκλογική διαδικασία του ΚΙΝΑΛ συμμετείχαν Χρυσόγονος και Αδάμου - Σε ποια εκλογικά κέντρα ψήφισαν (Εικόνες)
Ψήφισαν για την ανάδειξη συνέδρων, μελών τοπικών και νομαρχιακών οργανώσεων και την επιλογή του ονόματος της παράταξης
![kinal](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-05-09/___________________-_2022-05-09T114358_988.png)
Το παρών στην εκλογική διαδικασία του ΠΑΣΟΚ- Κινήματος Αλλαγής έδωσαν την Κυριακή ο Κώστας Χρυσόγονος και η Κωνσταντίνα Αδάμου, ώστε να ψηφίσουν για την ανάδειξη συνέδρων, μελών τοπικών και νομαρχιακών οργανώσεων και την επιλογή του ονόματος της παράταξης.
Ο πρώην ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, ψήφισε στο εκλογικό κέντρο στο δημαρχείο της Θεσσαλονίκης, ενώ η ανεξάρτητη βουλευτής στη Β' Θεσσαλονίκης, ψήφισε σε εκλογικό κέντρο στην εν λόγω περιφέρεια.
![xrusogonos](https://s.parapolitika.gr/images/w516/jpg/files/2022-05-09/xrusogonos.jpg)
Υπενθυμίζεται ότι η Κωνσταντίνα Αδάμου στις εθνικές εκλογές του 2019 εξελέγη με το ΜΕΡΑ25.
![adamou](https://s.parapolitika.gr/images/w516/jpg/files/2022-05-09/adamou.jpg)