Η ικανοποίηση Μάντζου για το Πολιτικό Συμβούλιο του ΠΑΣΟΚ και η αναμονή για την υποψηφιότητά του
Ο ίδιος, εφόσον μείνει εκπρόσωπος και κατά την προεκλογική περίοδο, ενδεχομένως να τοποθετηθεί στο Επικρατείας
![Δημητρης_Μαντζος](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2022-04-06/%CE%94%CE%B7%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%82_%CE%9C%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B6%CE%BF%CF%82.jpg)
Ευχαριστημένος από τη δεύτερη θέση στην ψηφοφορία για το νέο Πολιτικό Συμβούλιο του ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝ.ΑΛ. είναι ο Δημήτρης Μάντζος.
Μένει τώρα να μάθει τι σκέφτεται ο Νίκος Ανδρουλάκης για την παρουσία του στα ψηφοδέλτια του κόμματος στις επόμενες εθνικές εκλογές. Ο ίδιος, εφόσον μείνει εκπρόσωπος και κατά την προεκλογική περίοδο, ενδεχομένως να τοποθετηθεί στο Επικρατείας. Αν, πάλι, αντικατασταθεί, για να κυνηγήσει τον σταυρό προτίμησης, η Αχαΐα είναι μια σοβαρή πιθανότητα, καθώς γεννήθηκε στην Πάτρα το 1982.
Δημοσιεύτηκε στο Secret των ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ στις 10/6
Μένει τώρα να μάθει τι σκέφτεται ο Νίκος Ανδρουλάκης για την παρουσία του στα ψηφοδέλτια του κόμματος στις επόμενες εθνικές εκλογές. Ο ίδιος, εφόσον μείνει εκπρόσωπος και κατά την προεκλογική περίοδο, ενδεχομένως να τοποθετηθεί στο Επικρατείας. Αν, πάλι, αντικατασταθεί, για να κυνηγήσει τον σταυρό προτίμησης, η Αχαΐα είναι μια σοβαρή πιθανότητα, καθώς γεννήθηκε στην Πάτρα το 1982.
Δημοσιεύτηκε στο Secret των ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ στις 10/6