Η άρνηση της Δημαδάμα στον ΣΥΡΙΖΑ και ο θυμός Σημιτροπούλου για τις «πικρόχολες διαρροές»
«Ευχαριστώ, αλλά δεν θα πάρω», ήταν η απάντησή της στους «προξενητές»
![dimadama_simitropoulou](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-02-14/dimadama_simitropoulou.png)
Με ανοιχτές αγκάλες περίµεναν στον ΣΥΡΖΑ την πρώην αναπληρώτρια εκπρόσωπο Τύπου του ΠΑΣΟΚ, Ζέφη ∆ηµαδάµα, αλλά η ίδια ούτε καν το συζήτησε. «Ευχαριστώ, αλλά δεν θα πάρω», ήταν η απάντησή της στους «προξενητές».
Παράλληλα, με το ζόρι µαθαίνουµε ότι κρατιέται η προσφάτως παραιτηθείσα αναπληρώτρια εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ, Αναστασία Σιµητροπούλου, να απαντήσει µε σκληρή γλώσσα σε διάφορες πικρόχολες διαρροές εναντίον της.
Δημοσιεύτηκε στο Secret των ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ στις 11/2
Παράλληλα, με το ζόρι µαθαίνουµε ότι κρατιέται η προσφάτως παραιτηθείσα αναπληρώτρια εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ, Αναστασία Σιµητροπούλου, να απαντήσει µε σκληρή γλώσσα σε διάφορες πικρόχολες διαρροές εναντίον της.
Δημοσιεύτηκε στο Secret των ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ στις 11/2