«Στάση» για ψάρι σε πολύ γνωστό εστιατόριο στον Πειραιά για τον Μητσοτάκη πριν τα Ναυπηγεία Ελευσίνας - «Βροχή» οι φωτογραφίες με θαμώνες του μαγαζιού
Την ψαροταβέρνα του Δουράμπεη επέλεξε για να γευματίσει το μεσημέρι της Κυριακής ο πρωθυπουργός
![mitsotakis](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-05-08/___________________-_2023-05-08T161017_692.jpg)
Την ψαροταβέρνα του Δουράμπεη στον Πειραιά επέλεξε για να γευματίσει το μεσημέρι της Κυριακής ο Κυριάκος Μητσοτάκης, πριν πάει στην εκδήλωση στα Ναυπηγεία Ελευσίνας. Όπως αναφέρει η στήλη Big Mouth του powergame.gr, ο πρωθυπουργός δεν αρνήθηκε να βγάλει αρκετές φωτογραφίες με τους θαμώνες της γνωστής ταβέρνας.