Η νέα dream team του Μαξίμου που βγάζει «ασπροπρόσωπο» τον πρωθυπουργό - Η προσθήκη Παπασταύρου και ο σημαντικός του ρόλος στην κεντρική διοίκηση
Εκτός από αναμενόμενο, αφού σε κάνα δίμηνο θα κληθεί να «τρέξει» εξ ολοκλήρου το... μαγαζί
![stavros_papastavrou](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-05-15/________________55_.jpg)
Μια νέα dream team έχει συγκροτηθεί εσχάτως στο Μέγαρο Μαξίμου. Πρόκειται για τέσσερα πρόσωπα που προετοίμασαν, εκτός από το debate, και τη διακαναλική του Κυριάκου Κυριάκου. Ο λόγος για τους Γιάννη Μπρατάκο, Σταύρο Παπασταύρου και τους δημοσιογράφους Δημήτρη Τσιόδρα και Γιάννη Βλαστάρη. Οι τρεις, άλλωστε, είχαν και κατά το παρελθόν έντονη παρουσία δίπλα στον πρωθυπουργό. Εσχάτως προστέθηκε ο κ. Παπασταύρου ο οποίος, σύμφωνα με τη στήλη Big Mouth του powergame.gr, διευρύνει ολοένα και περισσότερο τον ρόλο του στην κεντρική διοίκηση του Μαξίμου.