Πύρρος Δήμας για εκλογές: «Νίκησε η λογική» - Ανάρτησε φωτογραφία από την επίσκεψη του Μητσοτάκη στη Χειμάρρα
Τι έγραψε στο Twitter ο χρυσός Ολυμπιονίκης
![dimas_mitsotakis](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-05-22/dimas_mitsotakis.jpg)
«Απόψε νίκησε η λογική!», έγραψε στο twitter ο Πύρρος Δήμας για το αποτέλεσμα των εκλογών και τη νίκη της ΝΔ με ποσοστό υπερδιπλάσιο του ΣΥΡΙΖΑ.
Μάλιστα, ο χρυσός Ολυμπιονίκης και πρώην βουλευτής ανάρτησε φωτογραφία στην οποία απεικονίζεται ο ίδιος μαζί με τον Κ. Μητσοτάκη, κατά την επίσκεψη του δεύτερου στη Χειμάρρα.
Μάλιστα, ο χρυσός Ολυμπιονίκης και πρώην βουλευτής ανάρτησε φωτογραφία στην οποία απεικονίζεται ο ίδιος μαζί με τον Κ. Μητσοτάκη, κατά την επίσκεψη του δεύτερου στη Χειμάρρα.
Και ο Μπελέρης
Επιπλέον, αξίζει να τονιστεί ότι φωτογραφία διακρίνεται και ο Φρέντι Μπελέρης, ο οποίος πριν από λίγες ημέρες εξελέγη δήμαρχος Χειμάρρας, παρά τη σύλληψή του από τις αλβανικές αρχές, λίγο πριν τις αυτοδιοικητικές κάλπες.Απόψε νίκησε η λογική! #Εκλογες_21_Μαιου pic.twitter.com/XzmZtJYaue
— Pyrros Dimas (@Pyrros_Dimas) May 21, 2023