Τα σκαλιά της εκκλησίας ανεβαίνει εν μέσω προεκλογικής περιόδου ο Κοντοζαμάνης - Κουμπάρος στον γάμο του πρώην αναπληρωτή υπουργού ο Μάκης Βορίδης
Εκτός από το προεκλογικό άρωμα που θα έχει ο γάμος, με δεδομένο ότι και ο κουμπάρος είναι πολιτικός, αντιλαμβάνεστε ότι πρόκειται για μια αμιγώς πολιτική τελετή
![voridis_kontozamanis](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-06-15/352922685_803449257841002_632724618076684559_n_2.jpg)
Εν μέσω προεκλογικής περιόδου αποφάσισε να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας ο πρώην αναπληρωτής υπουργός Υγείας, Βασίλης Κοντοζαμάνης. Εκτός από το προεκλογικό άρωμα που θα έχει ο γάμος, με δεδομένο ότι και ο κουμπάρος είναι πολιτικός, αντιλαμβάνεστε ότι πρόκειται για μια αμιγώς πολιτική τελετή. Σύμφωνα με τη στήλη Big Mouth του powergame.gr, κουμπάρος είναι ο Μάκης Βορίδης, μαζί με τη σύζυγό του, Δανάη Μιχελάκου.