Από τα Γιάννενα ξεκίνησε τις περιοδείες της η Συρεγγέλα - Βασική αρµοδιότητα η επαφή µε το στελεχιακό δυναµικό και τις τοπικές κοινωνίες
Μαζί µε τον γραµµατέα Οργανωτικού, Στέλιο Κονταδάκη, έχουν µπει στη διαδικασία κατάρτισης του σχετικού προγράµµατος µέχρι τις γιορτές
![maria_sureggela_ok](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-12-01/_______________-_2023-12-01T141625_657.jpg)
Από τα Γιάννενα ξεκίνησε τις περιοδείες της ανά την ελληνική περιφέρεια η νέα γραµµατέας της Ν.∆., Μαρία Συρεγγέλα. Μαζί µε τον γραµµατέα Οργανωτικού, Στέλιο Κονταδάκη, έχουν µπει στη διαδικασία κατάρτισης του σχετικού προγράµµατος µέχρι τις γιορτές, αφού η επαφή µε το στελεχιακό δυναµικό και τις τοπικές κοινωνίες είναι η βασική τους αρµοδιότητα σε αυτό το δύσκολο για την κυβέρνηση πρώτο διάστηµα της νέας θητείας.
*Δημοσιεύθηκε στην εφημερίδα «Παραπολιτικά» στις 25/11
*Δημοσιεύθηκε στην εφημερίδα «Παραπολιτικά» στις 25/11