Κασσελάκης: Έφαγε σουβλάκια και λουκάνικα με τον Τάιλερ σε καντίνα στην Κοζάνη - ''Τέτοιο κρέας δεν βρήκα ούτε στην Αμερική'' (Εικόνες)
Στην Κοζάνη για think tank του ΣΥΡΙΖΑ
Ο Στέφανος Κασσελάκης άφησε και ένα γενναιόδωρο φιλοδώρημα
![kasselakis_tailer_soublakia](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2024-02-07/kasselakis_tailer_soublakia.jpg)
Στη Γέφυρα των Σερβίων, στην Κοζάνη, για να γυρίσει το βίντεο για το think tank του ΣΥΡΙΖΑ για την Παιδεία ο πρόεδρος του κόμματος, Στέφανος Κασσελάκης.
Μάλιστα, με αφορμή αυτή την επίσκεψη στην Κοζάνη, ο Στέφανος Κασσελάκης γεύτηκε μαζί με τον σύζυγό του, Τάιλερ, τις νοστιμιές της κυρίας Γιάννας στην τοπική καντίνα.
![kasselakis_2](https://s.parapolitika.gr/images/w516/webp/files/2024-02-07/kasselakis_2.webp)
![kasselakis_3](https://s.parapolitika.gr/images/w516/webp/files/2024-02-07/kasselakis_3.webp)
Όπως βλέπετε στις φωτογραφίες που δημοσιεύει το τοπικό ενημερωτικό Μέσο e-ptolemeos, οι δυο τους κάθισαν σε κάποιο από τα τραπεζάκια της καντίνας και δοκίμασαν σουβλάκια και λουκάνικα.
Διαβάστε ακόμα: Η "εξόρμηση" Κασσελάκη και Τάιλερ στα Μετέωρα - Το εστιατόριο που αποθέωσαν, οι φωτογραφίες με το προσωπικό και η εντυπωσιακή υπεύθυνη
Ο Στέφανος Κασσελάκης σχολίασε ότι «τέτοιο κρέας δεν βρήκα ούτε στην Αμερική», ενώ -όπως φαίνεται- άφησε και ένα γενναιόδωρο φιλοδώρημα.
Να σημειωθεί πως η καντίνα της κυρίας Γιάννας, όπου έφαγε ο Στέφανος Κασσελάκης με τον σύζυγό του, βρίσκεται εδώ και χρόνια στη Γέφυρα των Σερβίων, εξυπηρετώντας πολλούς διερχόμενους από το σημείο.