Θεσσαλονίκη: Στην Τούμπα για το ΠΑΟΚ - Μπριζ ο Νίκος Ανδρουλάκης - Δείτε φωτογραφίες
Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στη... Θεσσαλονίκη
Αν και Παναθηναϊκός στην καρδιά, επέλεξε να πάει στην Τούμπα για να δει τον ΠΑΟΚ με την Μπριζ
![androulakis_paok](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2024-04-18/androulakis_paok.png)
Διήμερη επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη πραγματοποιεί ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής, Νίκος Ανδρουλάκης. Το βράδυ της Πέμπτης βρέθηκε στο γήπεδο της Τούμπας για το ευρωπαϊκό παιχνίδι του ΠΑΟΚ με την Μπριζ.
Ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ Νίκος Ανδρουλάκης μπορεί να είναι φανατικός Παναθηναϊκός αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν παρακολουθεί και τις άλλες ελληνικές ομάδες. Με αφορμή την επίσκεψή του στη Θεσσαλονίκη ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ το βράδυ της Πέμπτης πέρασε το κατώφλι του γηπέδου της Τούμπας για να δει από κοντά τον αγώνα ΠΑΟΚ - Μπριζ για τα προημιτελικά του Europa Conference League.
Μάλιστα, αυτή δεν είναι η πρώτη φορά που ο Νίκος Ανδρουλάκης βρίσκεται στο γήπεδο της Τούμπας, καθώς τον Οκτώβριο του 2023 είχε παρακολουθήσει τη νίκη του ΠΑΟΚ επί της Άιντραχτ Φρανκφούρτης με 2-1.
Δείτε φωτογραφίες
![androulakis_toumpa1](https://s.parapolitika.gr/images/w516/png/files/2024-04-18/androulakis_toumpa1.png)
![androulakis_toumpa2](https://s.parapolitika.gr/images/w516/png/files/2024-04-18/androulakis_toumpa2.png)