Ο Βασίλης Κοντοζαμάνης τραγουδάει με την Μπέσσυ Αργυράκη τον ύμνο της ΝΔ
Δείτε το βίντεο
"Ζήτω η Νέα Δημοκρατία" τραγούδησαν ο Βασίλης Κοντοζαμάνης και η Μπέσσυ Αργυράκη
![kontozamanis_argyraki_26_4_2024_final](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2024-04-26/kontozamanis_argyraki_26_4_2024_final.jpg)
Μια έκπληξη περίμενε τους παριστάμενους στη συγκέντρωση ενόψει ευρωεκλογών προς τιμήν του υποψήφιου ευρωβουλευτή της Ν.Δ. Βασίλη Κοντοζαμάνη στον Άγιο Δημήτριο. Πιο συγκεκριμένα, Βασίλης Κοντοζαμάνης και Μπέσσυ Αργυράκη τραγούδησαν μαζί α καπέλα τον ύμνο της Νέας Δημοκρατίας.
Το σχετικό βίντεο ανήρτησε στο TikTok ο υποψήφιος της «γαλάζιας» παράταξης, αναφέροντας επίσης: «Αφιερώνουμε τον ύμνο στη μνήμη του μεγάλου μελωδού Ρόμπερτ Ουίλιαμς».
Δείτε το βίντεο:
Το σχετικό βίντεο ανήρτησε στο TikTok ο υποψήφιος της «γαλάζιας» παράταξης, αναφέροντας επίσης: «Αφιερώνουμε τον ύμνο στη μνήμη του μεγάλου μελωδού Ρόμπερτ Ουίλιαμς».
Δείτε το βίντεο:
@kontozamanis #kontozamanis #nd #nea_dimokratia #ekloges #euroekloges2024 #euroelections2024 #eurovision #fyp #fy #foryou ♬ original sound - kontozamanis