Κασσελάκης και Τάιλερ στη γιορτή της αμερικανικής πρεσβείας για την ημέρα ανεξαρτησίας των ΗΠΑ
Δίνουν το παρών στη δεξίωση του Αμερικανού πρέσβη
Πραγματοποιείται αυτή την ώρα στο Μέγαρο Μουσικής
![kasselakis_-_tyler](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2024-07-15/kasselakis_-_tyler.jpg)
Στη γιορτή της αμερικανικής πρεσβείας στην Αθήνα, με αφορμή την ημέρα της ανεξαρτησίας των ΗΠΑ, δίνει το παρών ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης μαζί με τον σύζυγό του Τάιλερ ΜακΜπεθ. Η γιορτή πραγματοποιείται αυτή την ώρα στο Μέγαρο Μουσικής.