Το ...email Χαρδούβελη και η ατάκα Ζαννιά
Στην παρουσίαση του βιβλίου του Ευάγγελου Βενιζέλου
![ljgyivn7swao3rinc15z](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-05/ljgyivn7swao3rinc15z.jpg)
Το ...email Χαρδούβελη είχε την τιμητική του χθες ατην εκδήλωση της παρουσίασης του νέου βιβλίου του Βαγγέλη Βενιζέλου στο Μέγαρο Καρατζά.
Αφορμή ήταν η παρουσία του πρώην υπουργού Γκίκα Χαρδούβελη ο οποίος ήταν εκ των ομιλητών της εκδήλωσης αλλά και το ...ναύγιο στις συνομιλίες κυβέρνησης και δανειστών στο Eurogroup της Δευτέρας.
Την ατάκα της βραδιάς είπε ο πρώην πρόεδρος της Εθνικής Τράπεζας Γιώργος Ζανιάς, ο οποίος έλεγε σε πηγαδάκι που είχε με τον βουλευτή του ΠΑΣΟΚ Γιάννη Κουτσούκο και τον πρ. Υπουργό Χρήστο Πρωτόπαππα «έχω και πλέον στο κινητό μου το email Χαρδούβελη. Είναι η πρόσκληση που μου έστειλε ο Γκίκας για την εκδήλωση»...