Οικογενειακώς ο Μάκης Βορίδης στο συλλαλητήριο της Αθήνας (pics)
Έδωσε το «παρών» ο βουλευτής της ΝΔ.
![dq9sxdjn6redxkbnellh](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-02/dq9sxdjn6redxkbnellh.jpg)
Πολλοί ήταν οι βουλευτές της ΝΔ που έδωσαν το «παρών» στο συλλαλητήριο της Κυριακής στο Σύνταγμα για τη Μακεδονία. Ανάμεσά τους ξεχώρισε η παρουσία του βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας, ο οποίος βρέθηκε ανάμεσα στο πλήθος, όχι όμως μόνος του.
Ο κ. Βορίδης συνόδευε και την οικογένειά του στο συλλαλητήριο, τη σύζυγό του και τον γιο του. Ο βουλευτής της ΝΔ μίλησε με τον κόσμο, χειροκρότησε τους ομιλητές και μαζί με τον γιο του κρατούσαν ψηλά την ελληνική σημαία.