Γεννητούρια στη ΔΗΜΑΡ: Μπαμπάς έγινε ο Θανάσης Θεοχαρόπουλος
Δείτε το τρυφερό του μήνυμα στο facebook
![ztymswrnoijr58wftk6u](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-02/ztymswrnoijr58wftk6u.jpg)
Την ευχάριστη είδηση για τον ερχομό της κόρης του ανακοίνωσε μέσω Facebook ο πρόεδρος της ΔΗΜΑΡ και κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος της Δημοκρατικής Συμπαράταξης, Θανάσης Θεοχαρόπουλος
«Καλώς ήρθες κορίτσι μας! Να είσαι γερή και καλότυχη και όλη σου η ζωή να είναι γεμάτη με αγάπη!», έγραψε ο συγκινημένος μπαμπάς στον προσωπικό του λογαριασμό.