Οι κάμπιες της Θεσσαλονίκης
Η ανακοίνωση της διοίκησης για τα... «πραγματικά» προβλήματα της πόλης
![rfezygelcmf19xthf9on](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-10/rfezygelcmf19xthf9on.jpg)
Με μια ανακοίνωση συνολικής έκτασης 538 λέξεων αποφάσισε να αναλύσει το πρόβλημα για ένα είδος κάμπιας που προσβάλλει δέντρα στους κεντρικούς δρόμους της Θεσσαλονίκης ο δήμος.
Η διαμάχη για τις «κάμπιες της Θεσσαλονίκης» ξεκίνησε στο δημοτικό συμβούλιο από τις παρατάξεις της αντιπολίτευσης ενώ στη συνέχεια κατέληξε σε συζήτηση σε Facebook και Twitter.
Μάλιστα, η διοίκηση Μπουτάρη θεώρησε σκόπιμο να επεκταθεί στο θέμα και να αναλύσει περαιτέρω το ζήτημα.
Λες και δεν υπάρχουν άλλα προβλήματα στη Θεσσαλονίκη. Τους πείραξαν οι... κάμπιες.