Θόδωρος Αμπατζόγλου vs Γιώργος Καραμέρος στο Μαρούσι
Ο πρώην διοικητής του ΙΚΑ και διοικητής του ΟΑΕΔ έχει σημαντική διοικητική εμπειρία
![tofovgeuxqkom5wv1ka5](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-10/tofovgeuxqkom5wv1ka5.jpg)
Στον δήμο Αμαρουσίου, με «κλειδωμένη» πλέον την υποψηφιότητα του Γιώργου Πατούλη για την περιφέρεια Αττικής, όπως όλα δείχνουν ο «διάδοχος» του αλλά και εκλεκτός της ΝΔ θα είναι ο γνωστός μαρουσιώτης φαρμακοποιός Θόδωρος Αμπατζόγλου.
Διαβάστε περισσότερα στο kalpi19.gr