Κλίμα συσπείρωσης για την Ρόδη Κράτσα στα Ιόνια Νησιά
Kατά τη διάρκεια των περιοδειών προχωρά και στη στελέχωση του ψηφοδελτίου
![k9h7qyhfrtk3ipqluvnr](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-12/k9h7qyhfrtk3ipqluvnr.jpg)
Με αμείωτο ρυθμό συνεχίζει τις περιοδείες της στα νησιά του Ιονίου η υποψήφια περιφερειάρχης Ρόδη Κράτσα. Τελευταίος της σταθμός ήταν η Κεφαλλονιά, όπου περιόδευσε στις περιοχές του νησιού, το οποίο είναι το μεγαλύτερο της περιφέρειας και έχει ιδιαίτερη βαρύτητα.
Διαβάστε τη συνέχεια στο kalpi19.gr