Κορκίδης: Στηρίζω Γιάννη Μώραλη για δήμαρχο Πειραιά
Εκθείασε την πρoσπάθεια που καταβάλει η παρούσα Δημοτική Αρχή
![i06bbqn1e7pmh6ztw05m](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-01/i06bbqn1e7pmh6ztw05m.jpg)
Το εγκώμιο του σημερινού δημάρχου Πειραιά Γιάννη Μώραλη έπλεξε ο πρόεδρος του ΕΒΕΠ Βασίλης Κορκίδης από τη συχνότητα του ραδιοφωνικού σταθμού ΑΛΦΑ και τον δημοσιογράφο Δημήτρη Αλφιέρη.
Ειδκότερα ο κ. Κορκίδης εκθειασε την πρόσπάθεια που καταβάλεί η παρούσα Δημοτική Αρχή ώστε να γίνει ο Πειραιάς μία σύγχρονη πόλη με επίκεντρο τον άνθρωπο, με εξωστρέφεια και φιλική προς την επιχειρηματικότητα.
Διαβάστε περισσότερα στο peiraiasnews.gr