Μήνυμα «αγάπης» προς τον Δημήτρη Τζανακόπουλο από τη Ραχήλ Μακρή
Τι έγραψε στο Twitter της
![u9d7nrduxb7aysweymkg](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-07/u9d7nrduxb7aysweymkg.jpg)
Όπως θα περίμενε κανείς, τις μέρες των εορτών όλοι οι πολιτικοί ευχήθηκαν μέσω των προσωπικών λογαριασμών που διατηρούν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Την εξαίρεση θέλησε να κάνει η πρώην βουλευτής και νυν υποψήφια δήμαρχος Παλλήνης - Γέρακα - Ανθούσας, Ραχήλ Μακρή. Η κα. Μακρή έγραψε χαρατηριστικά πως το 2019 θα είναι ευτχισμένο έτος εάν πάνε... στα τσακίδια οι επίγονοι και πρόγονοι του Νίκου Ζαχαριάδη, τον οποίο αποκαλλεί και ενορχηστρωτή του εμφυλίου πολέμου.
Ολόκληρη η δημοσίευση