O Νίκος Βουρλιώτης θα είναι υποψήφιος στις ερχόμενες εκλογές
Όπως ανακοινώθηκε το απόγευμα της Κυριακής 20 Ιανουαρίου ο Nivo θα είναι υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος
![5pxxeul5kxg750uqurcx](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2019-01/5pxxeul5kxg750uqurcx.jpg)
«Αν ακούσεις κάποιες φωνές το βράδυ μες΄ στα ονείρα σου, τότε θυμήσου την πλατεία στην παλιά τη γειτονιά σου» είχε γράψει πριν από κάποια χρόνια ο Νίκος Βουρλιώτης, αναφερόμενος στο μέρος που έζησε και μεγάλωσε
Διαβάστε περισσότερα στο peiraiasnews.gr