Παρουσία Πατούλη η κοπή πίτας του Ανδρέα Παχατουρίδη
Ο δήμαρχος Περιστερίου προχώρησε σε απολογισμό της δεκαεξάχρονης θητείας του στο Δήμο,
![4yflkk2uauuk2qatmjbu](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2019-01/4yflkk2uauuk2qatmjbu.jpg)
Το παρών έδωσε ο πρόεδρος της ΚΕΔΕ και υποψήφιος περιφερειάρχης Γιώργος Πατούλης καθώς και πλήθος στελεχών της ΝΔ στην εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας που διοργάνωσε ο δήμαρχος Περιστερίου Ανδρέας Παχατουρίδης.
Διαβάστε περισσότερα στο kalpi19.gr