Υποψήφιος με τον Νίκα ο «ιστορικός» πρόεδρος της ΟΝΝΕΔ Δ. Τσιγκούνης
Aποτελώντας την 6η υποψηφιότητα του συνδυασμού για την ΠΕ Αρκαδίας.
![5zkmhzwwtsqe36ldndva](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2019-02/5zkmhzwwtsqe36ldndva.jpg)
Την υποψηφότητα του πρώτου προέδρου της ΟΝΝΕΔ επί Κωνσταντίνου Καραμανλή, Δημήτρη Τσιγκούνη, στο ψηφοδέλτιο της παράταξης «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο», ανακοίνωσε ο υποψήφιος περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας, εν όψει των επικείμενων αυτοδιοικητικών εκλογών.
Διαβάστε περισσότερα στο kalpi19.gr