Ο Γιώργος Πατούλης πέταξε χαρταετό στον Λόφο Φιλοπάππου
Είχε επάνω το λογότυπο της Νέας Αρχής για την Αττική
![ubvwhdpewzfxzdfh2btx](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2019-03/ubvwhdpewzfxzdfh2btx.jpg)
Σαρακοστιανές ευχές με πλήθος πολιτών αντάλλαξε την Καθαρά Δευτέρα ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Αττικής Γ. Πατούλης, ο οποίος μαζί με υποψήφιους περιφερειακούς συμβούλους της παράταξης βρέθηκε στις εορταστικές εκδηλώσεις στο Λόφο Φιλοπάππου, το Θησείο και το Μαρούσι.
Διαβάστε περισσότερα στο kalpi19.gr