Έχασε ο Αργύρης Ντινόπουλος στα Βριλήσσια
![Ntinopoulos_Argyris](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/Ntinopoulos_Argyris.jpg)
Δεν τα κατάφερε τελικά ο πρώην βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Αργύρης Ντινόπουλος.
Στο δήμο Βριλησσίων τελικά ο νυν δήμαρχος Ξενοφών Μανιατογιάννης κατάφερε να επανεκλεγεί στον δεύτερο γύρο, συγκεντρώνοντας 53,05%, έναντι 46,95% του κ. Ντινόπουλου.
Σημειώνεται ότι ο πρώην βουλευτής της ΝΔ είχε τερματίσει δεύτερος και στον πρώτο γύρο με 27,16%, με τον κ. Μανιατογιάννη να προηγείται μόλις με 2 μονάδες.
Στο δήμο Βριλησσίων τελικά ο νυν δήμαρχος Ξενοφών Μανιατογιάννης κατάφερε να επανεκλεγεί στον δεύτερο γύρο, συγκεντρώνοντας 53,05%, έναντι 46,95% του κ. Ντινόπουλου.
Σημειώνεται ότι ο πρώην βουλευτής της ΝΔ είχε τερματίσει δεύτερος και στον πρώτο γύρο με 27,16%, με τον κ. Μανιατογιάννη να προηγείται μόλις με 2 μονάδες.