Βρήκαν ευκαιρία να χαλαρώσουν λίγο οι «σκληροί» του κομματικού μηχανισμού της ΝΔ μετά από τις δύο απανωτές εκλογικές μάχες που χωρίς αμφιβολία έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό.
Τοparapolitika.gr«συνέλαβε» τους «μάχιμους» της ΝΔ σε ταβέρνα στον Καρέα, όπου βρίσκονται αυτήν τη στιγμή με πρωτοβουλία του «γαλάζιου στρατηγού» Νίκου Χαρδαλιά.
Παρόντες είναι ολοι οι κομματικοί «περιφερειάρχες» που ανέλαβαν όλο το βάρος της προεκλογικής περιόδου σε όλη την Ελλάδα καθως και τα υψηλα κεντρικα στελεχη του Κομματος.
Θα επανέλθουμε με αναλυτικό ρεπορτάζ με ονόματα και «μενού»…