Δημήτρης Τσούκας: Ο Νίκος Χαρδαλιάς δεν μένει στα λόγια
Τι δήλωσε ο γνωστός ορθοπεδικός χειρουργός Δημήτριος Τσούκας, σε εκδήλωση όπου ήταν παρούσα η πρόεδρος της Τ.Ο Νέας Δημοκρατίας Χαλανδρίου Χριστίνα Πατρικάκου
![DimitrisTsoukas_NikosXardalias](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-10-03/DimitrisTsoukas_NikosXardalias.jpg)
Tο αυτοδιοίκητο κατώφλι της πολιτικής πατά ο γνωστός ορθοπεδικός χειρουργός Δημήτριος Τσούκας.
Σε μια εκδήλωση χθες όπου ήταν παρούσα η πρόεδρος της Τ.Ο Νέας Δημοκρατίας Χαλανδρίου Χριστίνα Πατρικάκου, μίλησε για την απόφασή του να ασχοληθεί με τα κοινά αλλά και την πίστη του στις ιδέες και στους στόχους που βάζει ο Νίκος Χαρδαλιάς τονίζοντας πως «δεν μένει στα λόγια και αυτό θέλει ο κόσμος που κουράστηκε τις ψεύτικες υποσχέσεις».