Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023: Ψήφισε στην Πύλο ο Αντώνης Σαμαράς - “Σήμερα η Πελοπόννησος σφραγίζει την επιλογή της να πάει μπροστά, με Περιφερειάρχη τον Δημήτρη Πτωχό”
Ο Αντώνης Σαμαράς εξέφρασε τη βεβαιότητά του για την επικράτηση του Δημήτρη Πτωχού στις περιφερειακές εκλογές
![samaras-1-ekloges](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-10-15/samaras-1-ekloges.jpg)
Στην Πύλο άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα ο Αντώνης Σαμαράς. Ο πρώην Πρωθυπουργός εξέφρασε τη βεβαιότητά του για την επικράτηση του Δημήτρη Πτωχού στις περιφερειακές εκλογές.
“Σήμερα η Πελοπόννησος σφραγίζει την επιλογή της να πάει Μπροστά, με Περιφερειάρχη τον Δημήτρη Πτωχό”, ανέφερε χαρακτηριστικά.
φωτ./video: best-tv.gr