Ο Στέφανος Κασσελάκης επισκέφθηκε το Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού στη Θήβα (Εικόνες)
ΣΥΡΙΖΑ
Ο Στέφανος Κασσελάκης στις αρχές Μαρτίου θα βρεθεί και πάλι στη Θήβα προκειμένου να παρουσιαστεί για να εκπληρώσει την 20ημερη στρατιωτική του θητεία
![kasselakis-episkepsi](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2024-01-29/kasselakis-episkepsi.jpg)
Το κατώφλι του Κέντρου Εκπαίδευσης Πυροβολικού στη Θήβα πέρασε νωρίτερα το μεσημέρι ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης. Σύμφωνα με πληροφορίες ο κ. Κασσελάκης πήγε στο διοικητήριο του ΚΕΠΘ και το ιατρείο ενώ επισκέφθηκε και την εκκλησία της Αγίας Βαρβάρας που βρίσκεται στο στρατόπεδο.
Σημειώνεται ότι ο κ. Κασσελάκης στις αρχές Μαρτίου θα βρεθεί και πάλι στη Θήβα προκειμένου να παρουσιαστεί για να εκπληρώσει την 20ημερη στρατιωτική του θητεία.
![st3](https://s.parapolitika.gr/images/w516/jpg/files/2024-01-29/st3.jpg)
![st1](https://s.parapolitika.gr/images/w516/jpg/files/2024-01-29/st1.jpg)
![st2](https://s.parapolitika.gr/images/w516/jpg/files/2024-01-29/st2.jpg)