Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 - Κασσελάκης: Είμαστε περήφανοι για τους αθλητές μας
Ανάρτηση στο Χ
"Εύχομαι καλή επιτυχία στην ελληνική αποστολή" τονίζει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ
![kasselakis_ke_siriza](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2024-07-06/kasselakis_ke_siriza.png)
Το δικό του μήνυμα στους Έλληνες αθλητές που θα αγωνιστούν στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024 στέλνει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης. Συγκεκριμένα ο κ. Κασσελάκης ανέβασε μία φωτογραφία στο Χ στην οποία απεικονίζεται ο σημαιοφόρος της ελληνικής αποστολής Γιάννης Αντετοκούνμπο και άλλοι αθλητές.
Μάλιστα ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ συνοδεύει τη φωτογραφία με την ακόλουθη ανάρτηση: «Κόποι, στόχοι, απογοητεύσεις, όνειρα, επιτυχία. Διαφορετικές εκκινήσεις, κοινές διαδρομές. Είμαστε περήφανοι για τους αθλητές μας. Εύχομαι κάθε επιτυχία στην ελληνική αποστολή🇬🇷»
Μάλιστα ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ συνοδεύει τη φωτογραφία με την ακόλουθη ανάρτηση: «Κόποι, στόχοι, απογοητεύσεις, όνειρα, επιτυχία. Διαφορετικές εκκινήσεις, κοινές διαδρομές. Είμαστε περήφανοι για τους αθλητές μας. Εύχομαι κάθε επιτυχία στην ελληνική αποστολή🇬🇷»
Κόποι, στόχοι, απογοητεύσεις, όνειρα, επιτυχία. Διαφορετικές εκκινήσεις, κοινές διαδρομές.
— Stefanos Kasselakis - Στέφανος Κασσελάκης (@skasselakis) July 26, 2024
Είμαστε περήφανοι για τους αθλητές μας. Εύχομαι κάθε επιτυχία στην ελληνική αποστολή🇬🇷 pic.twitter.com/cSiBkaXfw9