H Μαρέβα Μητσοτάκη προσκύνησε στον Άγιο Φανούριο
Την Κυριακή, ανήμερα της γιορτής, η σύζυγος του προέδρου της ΝΔ βρέθηκε στην εκκλησία και άναψε ένα κερί στον Άγιο
![forbzvdn72pu5cciamnm](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-08/forbzvdn72pu5cciamnm.jpg)
Την ευλογία του Αγίου Φανουρίου πήρε χθες η σύζυγος του Προέδρου της ΝΔ Κυριάκου Μητσοτάκη, Μαρέβα. Την Κυριακή, ανήμερα της γιορτής, η Μαρέβα Μητσοτάκη βρέθηκε στην εκκλησία και άναψε ένα κεράκι στον Άγιο.
Ο Άγιος Φανούριος έχει ταυτιστεί στη συνείδηση των πιστών με το θαύμα της αποκάλυψης. Της εύρεσης υλικών ή της πραγματοποίησης κάποιας άυλης επιθυμίας. Η Μαρέβα Μητσοτάκη ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια χαρακτηριστική φωτογραφία.