Τσιτουρίδης: Από το 2011 έχω παραιτηθεί από διεκδίκηση αναδρομικών
Η δήλωση του πρώην βουλευτή της ΝΔ.
![lb7fusdiihcr7i5ft2do](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-10/lb7fusdiihcr7i5ft2do.jpg)
«Από το 2011 έχω παραιτηθεί από κάθε διεκδίκηση διαφοράς αποδοχών μου από τη Βουλή των Ελλήνων και είχα δημοσιοποιήσει από τότε την απόφασή μου αυτή», αναφέρει σε δήλωσή του ο πρώην βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Σάββας Τσιτουρίδης.
«Λυπάμαι που έξι και πλέον χρόνια μετά το όνομά μου περιλαμβάνεται σε μια λίστα για μια υπόθεση που δεν με αφορά», προσθέτει.